פרסום מודעות רימרקטינג

מה זה רימרקטינג

רימרקטינג (שיווק מחדש) מאפשר לכם להציג מודעות לגולשים שכבר ביקרו באתר שלכם ויצאו מבלי לרכוש או ליצור אתכם קשר. בעזרת רימרקטינג תוכלו להציג לגולשים אלה מודעות טקסט במנוע החיפוש, באנרים וסרטונים באתרים ברחבי האינטרנט וביוטיוב. שימוש נכון ברימרקטינג יכול להגדיל את החזר ההשקעה ורווחיות הקמפיינים שלכם משמעותית. זאת מאחר שגולשים שכבר נחשפו לעסק שלכם ונכנסו לאתר ולדפי הנחיתה שלכם הם בעלי סיכוי גבוה לחזור ולרכוש מכם או להשאיר לכם פרטי התקשרות.  

למה כדאי לפרסם מודעות רימרקטינג

רוב הגולשים שמגיעים לאתר שלכם בפעם הראשונה – לרוב לא יקנו מכם או ישאירו לכם פרטים. פרסום מודעות רימרקטינג מאפשר לכם להישאר בתודעה של קהל היעד שלכם גם לאחר שהם נוטשים את האתר שלכם מבלי לבצע את הפעולה שאתם רוצים. בעזרת הצגת מודעות רימרקטינג תוכלו לקבל יותר חשיפה לעסק שלכם, להעלות את האמון מצד קהל היעד שלכם, להישאר בתודעה ולהחזיר את הגולשים לאתר שלכם על מנת שישלימו את הפעולות שחשובות לכם. מהסיבות האלו, יחסי ההמרה ממודעות רימרקטינג גבוהים יותר ממודעות שמוצגות לגולשים חדשים, ומכאן שמודעות אלו יהיו הרווחיות ביותר.

איך רימרקטינג עובד

בכדי להשתמש ברימרקטינג יש ליצור קהלים במערכת הפרסום של גוגל ולהטמיע קוד מעקב באתר שלכם, כך שכל גולש שייכנס לאתר שלכם יישמר בקהלים שהגדרתם. את הקהלים האלה תוכלו להגדיר בהתאם לתהליך הרכישה של קהל היעד שלכם, בהתאם למטרות וליעדים שלכם ובאופנים שונים שונים בהתאם לפעולות הגולשים, למשל, גולשים שביקרו בעמודים מסוימים בהתאם למוצרים ולשירותים שלכם, שהו באתר פרק זמן מסוים ועוד. לאחר מכן, לכל קהל שאתם מגדירים תוכלו להציג מודעות במדיות השונות עם מסרים המתאימים לכל שלב בתהליך הרכישה שלהם, ובכך להעלות את הסיכוי שהם יקנו מכם ולא מהמתחרים שלכם.

למה לבחור בנו לנהל את הקמפיינים שלכם

ללא התחייבות לזמן ארוך

אנחנו לא מאמינים בחוזים לטווח ארוך והשירות שלנו ניתן על בסיס חודשי.

שקיפות מלאה בניהול החשבון

הפרסום יתבצע מחשבון הפרסום שלכם כך שתמיד תהיה לכם בעלות על החשבון וגישה מלאה לכל הנתונים.

מומחים בפרסום בגוגל

בשיווק הדיגיטלי יש הרבה תחומים ואי אפשר להיות טובים בכולם. אנחנו עוסקים רק בפרסום ממומן בגוגל ואנחנו יודעים לספק את הפתרונות הטובים ביותר בתחום זה. ניהול הקמפיינים שלכם יתבצע על ידי מנהל קמפיינים מומחה בעל הסמכות לפרסום מטעם גוגל.

ללא הגבלת מודעות

בניגוד למספר סוכנויות בשוק, אנחנו לא נגביל את כמות הקמפיינים, המודעות ומילות המפתח על מנת לייצר לכם תוצאות וצמיחה עסקית לאורך הזמן.

ניתוח נתונים וניטור קליקים לא חוקיים

בעזרת כלים שונים נבצע עבורכם אופטימיזציה שוטפת לשיפור ביצועי הקמפיינים, מעקב אחר כמות שיחות הטלפון מהקמפיינים ומהאתר שלכם וניטור קליקים לא חוקיים שיחסוך לכם חלק גדול מההוצאות.

למידה מתמדת לשיפור התוצאות

אנחנו לא מפסיקים ללמוד ולהתעדכן בכל האסטרטגיות והשינויים בתחום הפרסום בגוגל בכדי להעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

קבלו יותר פניות ומכירות מהאתר שלכם

תאמו שיחת אסטרטגיה עם מנהל קמפיינים - ללא עלות וללא התחייבות

תהליך העבודה שלנו

1

ניתוח קמפיינים קיימים

במידה ויש לכם כבר קמפיינים קיימים, נבצע ניתוח מעמיק על נתוני הקמפיינים ונסיק מסקנות שיעזרו לנו לבנות לכם אסטרטגיה מנצחת לפרסום בגוגל.

2

בניית אסטרטגיה לפרסום בגוגל

נכיר את המודל העסקי שלכם, ננתח את המספרים ונגדיר אסטרטגיה לפרסום בגוגל שתכלול את המטרות והיעדים שלכם, את קהלי היעד, את המוצרים/השירותים לפרסום ואת הגדרת התקציב.

3

מחקר מילות מפתח

זהו השלב החשוב ביותר בכל קמפיין פרסומי בגוגל. נבצע מחקר מילות מפתח מעמיק ונגדיר את מילות המפתח שבהן נמקד את הקמפיין, מילות מפתח לא רלוונטיות שנחריג מהקמפיין, נגדיר סוגי התאמות ועלות מקסימלית לקליק.

4

הגדרת כלי מעקב וניתוח נתונים

נגדיר מעקב אחר המרות וניצור קהלים בעזרת כלים אנליטיים שונים כגון: Google Analytics, Google Tag Manager וכלים נוספים, כל זאת בכדי שנוכל לדעת בכל רגע נתון כמה כסף הושקע וכמה כסף נכנס מהקמפיינים.

5

הקמת הקמפיינים

נגדיר את היררכיית הקמפיינים, נקבע אסטרטגיות תשלום, נחלק את מילות המפתח לקבוצות מודעות, נגדיר מיקומים גיאוגרפיים, מאפיינים דמוגרפיים, שעות פעילות ומיקוד למכשירים ונכתוב מודעות שיווקיות המניעות לפעולה.

6

אופטימיזציה שוטפת:

זוהי העבודה המרכזית המבוצעת באופן שוטף. נבצע תוספות ושינויים בכל חלקי הקמפיינים באופן שוטף על מנת לשפר את הביצועים, להגדיל את כמות הפניות/המכירות, לזהות הזדמנויות חדשות ולייצר החזר השקעה חיובי.

הסמכות מטעם גוגל

הסמכה לפרסום ברשת החיפוש
הסמכה לפרסום ברשת החיפוש
הסמכה לפרסום ברשת המדיה
הסמכה לפרסום ברשת המדיה
הסמכה לניתוח נתונים
הסמכה לניתוח נתונים

תאמו שיחת אסטרטגיה לפרסום בגוגל

ומנהל קמפיינים יצור אתכם קשר ללא עלות וללא התחייבות

גלילה למעלה דילוג לתוכן