פרסום ברשת המדיה

מה זה פרסום ברשת המדיה

פרסום ברשת המדיה של גוגל (GDN = Google Display Network) מאפשר לכם להציג מודעות ובאנרים פרסומיים ללקוחות פוטנציאליים לפי תחומי עניין, הרגלי גלישה, חיפושים אחרונים שהם חיפושו ועוד. בעזרת פרסום ברשת המדיה תוכלו להתאים את הופעת המודעות והמסרים הפרסומיים שלכם מול הגולשים בכל שלב שבו הם נמצאים בתהליך הרכישה שלהם, כאשר השימוש העיקרי הוא הגדלת המודעות והחשיפה למותג שלכם.

למה כדאי לפרסם ברשת המדיה

מערכת הפרסום של גוגל מציעה לכם אפשרויות מיקוד מגוונות וחכמות, שבעזרתן תוכלו להציג את המודעות שלכם לגולשים באתרי אינטרנט, ערוצי יוטיוב, אפליקציות ובתיבת הדואר האלקטרוני בג'ימייל. למפרסמים ברשת המדיה מוצעות אפשרויות מיקוד ייחודיות משאר ערוצי הפרסום:

תחומי עניין: מיקוד לפי תחומי עניין היא אסטרטגיה יעילה ביותר המאפשרת לכם להציג מודעות לקהל יעד מפולח לפי תחומי עניין והרגלי גלישה. גוגל משייכת גולשים לתחומי עניין לפי חיפושים שהם חיפשו, התוכן שהם צורכים, נושאי האתרים שבהם הם גולשים ועוד.

כוונת רכישה: מיקוד לפי כוונת רכישה מאפשר לכם למקד את הופעת המודעות לגולשים המחפשים מוצרים ושירותים שונים בזמן האחרון, מה שמצביע על כך שהם מתכוונים לרכוש בזמן הקרוב מאוד.

נושאים: גוגל משייכת את אתרי האינטרנט לקטגוריות לפי נושאים, ומאפשרת לכם להציג את המודעות שלכם באתרים המשויכים לנושאים ספציפיים התואמים את המוצרים או השירותים שלכם. מעבר לכך, גוגל מאפשרת לכם להגדיר אתרים, ערוצי יוטיוב ואפליקציות ספציפיים שבהם אתם מעוניינים להציג מודעות.

רימרקטינג (שיווק מחדש): הרוב המוחלט של הגולשים לא יבצעו את הפעולות שאתם רוצים בפעם הראשונה שהם פוגשים אתכם באינטרנט. בעזרת רימרקטינג תוכלו להציג מודעות עם מסרים מתאימים לגולשים שנכנסו לאתר שלכם ולא ביצעו את הפעולה הרצויה עבורכם.

יתרונות הפרסום ברשת המדיה

פוטנציאל החשיפה הגדול ביותר

גוגל מחזיקה בשטחי פרסום ביותר מ-90% מאתרי האינטרנט ברחבי העולם ומאפשרת להגיע כמעט לכל גולש ברחבי העולם. פוטנציאל החשיפה של גוגל הוא הגדול ביותר מבין כל ערוצי השיווק הדיגיטלי הקיימים כיום.

שיטות תשלום התואמות את היעדים שלכם:

למפרסמים ברשת המדיה יש אפשרות להגדיר תשלום עבור כמות חשיפות או תשלום עבור קליקים, כך שאתם משלמים לגוגל רק כאשר גולש לחץ על המודעה/באנר ונכנס לאתר שלכם.

עלויות זולות להקלקות ולחשיפות

העלות לקליקים ולחשיפות ברשת המדיה היא העלות הזולה ביותר מבין על ערוצי השיווק הדיגיטליים.

שליטה מלאה בתקציב הפרסום

אתם שולטים בתקציב הפרסום ויכולים לשנות אותו בכל זמן, בהתאם למטרות וליעדים שלכם.

פרסום לגולשים בעלי כוונת רכישה גבוהה

בעזרת מיקוד למילות מפתח, תחומי עניין, כוונת רכישה ומאפיינים נוספים, המודעות שלכם יופיעו בפני גולשים המחפשים לקנות או ליצור קשר באופן פעיל.

מיקוד לקהל היעד הרלוונטי

אתם מגדירים את מאפייני הגולשים שאתם רוצים שיראו את המודעות שלכם לפי מילות מפתח, תחומי עניין, כוונת רכישה מיקום ומאפיינים נוספים.

למה לבחור בנו לנהל את הקמפיינים שלכם

ללא התחייבות לזמן ארוך

אנחנו לא מאמינים בחוזים לטווח ארוך והשירות שלנו ניתן על בסיס חודשי.

שקיפות מלאה בניהול החשבון

הפרסום יתבצע מחשבון הפרסום שלכם כך שתמיד תהיה לכם בעלות על החשבון וגישה מלאה לכל הנתונים.

מומחים בפרסום בגוגל

בשיווק הדיגיטלי יש הרבה תחומים ואי אפשר להיות טובים בכולם. אנחנו עוסקים רק בפרסום ממומן בגוגל ואנחנו יודעים לספק את הפתרונות הטובים ביותר בתחום זה. ניהול הקמפיינים שלכם יתבצע על ידי מנהל קמפיינים מומחה בעל הסמכות לפרסום מטעם גוגל.

ללא הגבלת מודעות

בניגוד למספר סוכנויות בשוק, אנחנו לא נגביל את כמות הקמפיינים, המודעות ומילות המפתח על מנת לייצר לכם תוצאות וצמיחה עסקית לאורך הזמן.

ניתוח נתונים וניטור קליקים לא חוקיים

בעזרת כלים שונים נבצע עבורכם אופטימיזציה שוטפת לשיפור ביצועי הקמפיינים, מעקב אחר כמות שיחות הטלפון מהקמפיינים ומהאתר שלכם וניטור קליקים לא חוקיים שיחסוך לכם חלק גדול מההוצאות.

למידה מתמדת לשיפור התוצאות

אנחנו לא מפסיקים ללמוד ולהתעדכן בכל האסטרטגיות והשינויים בתחום הפרסום בגוגל בכדי להעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

קבלו יותר פניות ומכירות מהאתר שלכם

תאמו שיחת אסטרטגיה עם מנהל קמפיינים - ללא עלות וללא התחייבות

תהליך העבודה שלנו

1

ניתוח קמפיינים קיימים

במידה ויש לכם כבר קמפיינים קיימים, נבצע ניתוח מעמיק על נתוני הקמפיינים ונסיק מסקנות שיעזרו לנו לבנות לכם אסטרטגיה מנצחת לפרסום בגוגל.

2

בניית אסטרטגיה לפרסום בגוגל

נכיר את המודל העסקי שלכם, ננתח את המספרים ונגדיר אסטרטגיה לפרסום בגוגל שתכלול את המטרות והיעדים שלכם, את קהלי היעד, את המוצרים/השירותים לפרסום ואת הגדרת התקציב.

3

מחקר מילות מפתח

זהו השלב החשוב ביותר בכל קמפיין פרסומי בגוגל. נבצע מחקר מילות מפתח מעמיק ונגדיר את מילות המפתח שבהן נמקד את הקמפיין, מילות מפתח לא רלוונטיות שנחריג מהקמפיין, נגדיר סוגי התאמות ועלות מקסימלית לקליק.

4

הגדרת כלי מעקב וניתוח נתונים

נגדיר מעקב אחר המרות וניצור קהלים בעזרת כלים אנליטיים שונים כגון: Google Analytics, Google Tag Manager וכלים נוספים, כל זאת בכדי שנוכל לדעת בכל רגע נתון כמה כסף הושקע וכמה כסף נכנס מהקמפיינים.

5

הקמת הקמפיינים

נגדיר את היררכיית הקמפיינים, נקבע אסטרטגיות תשלום, נחלק את מילות המפתח לקבוצות מודעות, נגדיר מיקומים גיאוגרפיים, מאפיינים דמוגרפיים, שעות פעילות ומיקוד למכשירים ונכתוב מודעות שיווקיות המניעות לפעולה.

6

אופטימיזציה שוטפת:

זוהי העבודה המרכזית המבוצעת באופן שוטף. נבצע תוספות ושינויים בכל חלקי הקמפיינים באופן שוטף על מנת לשפר את הביצועים, להגדיל את כמות הפניות/המכירות, לזהות הזדמנויות חדשות ולייצר החזר השקעה חיובי.

הסמכות מטעם גוגל

הסמכה לפרסום ברשת החיפוש
הסמכה לפרסום ברשת החיפוש
הסמכה לפרסום ברשת המדיה
הסמכה לפרסום ברשת המדיה
הסמכה לניתוח נתונים
הסמכה לניתוח נתונים

תאמו שיחת אסטרטגיה לפרסום בגוגל

ומנהל קמפיינים יצור אתכם קשר ללא עלות וללא התחייבות

גלילה למעלה דילוג לתוכן