פרסום סרטונים ביוטיוב

מה זה פרסום ביוטיוב

גוגל מאפשרת לכם לפרסם סרטוני וידאו בפלטפורמת יוטיוב (YouTube). פלטפורמת יוטיוב משמשת כיום כמנוע החיפוש השני בגודלו בעולם, ובדומה לפרסום ברשת המדיה- גוגל מציעה לכם מגוון רחב של אפשרויות מיקוד לקהל היעד שלכם לפי תחומי עניין, הרגלי גלישה, חיפושים אחרונים שהם חיפושו ועוד. פרסום סרטונים שיווקיים ביוטיוב יכול לחשוף את העסק שלכם למיליוני גולשים הצופים בסרטוני יוטיוב בכל יום ובעלויות משתלמות.

למה כדאי לפרסם ביוטיוב

פרסום סרטונים שיווקיים ביוטיוב יכול לחשוף את העסק שלכם למיליוני גולשים הצופים בסרטוני יוטיוב בכל יום, ובעלויות משתלמות. למפרסמים ביוטיוב מוצעות אפשרויות מיקוד ייחודיות משאר ערוצי הפרסום:

תחומי עניין: מיקוד לפי תחומי עניין היא אסטרטגיה יעילה ביותר המאפשרת לכם להציג סרטונים לקהל יעד מפולח לפי תחומי עניין והרגלי גלישה. גוגל משייכת גולשים לתחומי עניין לפי חיפושים שהם חיפשו, התוכן שהם צורכים, נושאי האתרים שבהם הם גולשים ועוד.

כוונת רכישה: מיקוד לפי כוונת רכישה מאפשר לכם למקד את הצגת הסרטונים שלכם לגולשים המחפשים מוצרים ושירותים שונים בזמן האחרון, מה שמצביע על כך שהם מתכוונים לרכוש בזמן הקרוב מאוד.

נושאים: גוגל משייכת את ערוצי היוטיוב לקטגוריות לפי נושאים, ומאפשרת לכם להציג את הסרטונים שלכם בערוצים וסרטונים המשויכים לנושאים ספציפיים התואמים את המוצרים או השירותים שלכם. מעבר לכך, גוגל מאפשרת לכם להגדיר ערוצים ספציפיים שבהם אתם מעוניינים להציג את הסרטונים.

רימרקטינג (שיווק מחדש): הרוב המוחלט של הגולשים לא יבצעו את הפעולות שאתם רוצים בפעם הראשונה שהם פוגשים אתכם באינטרנט. בעזרת רימרקטינג תוכלו להציג סרטונים עם מסרים מתאימים לגולשים שנכנסו לאתר שלכם ולא ביצעו את הפעולה הרצויה עבורכם.

יתרונות הפרסום ביוטיוב

שיטת תשלום משתלמת

שיטת התשלום ביוטיוב היא לפי צפיות, כאשר צפיה נספרת רק כאשר הגולש צופה ב30 שניות ומעלה מאורך הסרטון. צפיה בסרטונים הקצרים מ-30 שניות נספרת כאשר הגולש צופה בכל הסרטון. שיטת תשלום זו מבטיחה שתשלמו רק עבור גולשים שבאמת צפו בסרטון.

הצגת באנרים ומודעות טקסט

מערכת הפרסום של גוגל מאפשרת לכם להציג גם מודעות מסוג באנרים ומודעות טקסט, בנוסף להצגת סרטונים. זהו יתרון משמעותי מאחר שיוטיוב נחשב כמנוע החיפוש השני בגודלו בעולם ומכאן שהצגת מודעות מסוגים שונים יגדיל את החשיפה שלכם לקהל היעד.

עלויות זולות לצפיות

מאחר ולא כל המפרסמים מודעים לאפיק הפרסום של יוטיוב, התחרות יחסית נמוכה משאר אפיקי הפרסום והעלות לצפיה בסרטון זולה ביחס לערוצי השיווק הדיגיטליים האחרים.

שליטה מלאה בתקציב הפרסום

אתם שולטים בתקציב הפרסום ויכולים לשנות אותו בכל זמן, בהתאם למטרות וליעדים שלכם.

מיקוד לקהל היעד הרלוונטי

אתם מגדירים את הגולשים שאתם רוצים שיראו את המודעות שלכם לפי מילות מפתח, תחומי עניין, כוונת רכישה מיקום ומאפיינים נוספים.

מגוון אפשרויות להצגת הסרטונים שלכם

יוטיוב מציעה מספר אפשרויות להצגת הסרטונים שלכם: כסרטון המופיע לפני/אחרי סרטון אחר, הצגת הסרטון שלכם בתוצאות החיפוש ביוטיוב או בתור באנר פרסומי ליד/בתוך סרטון אחר, המוביל את הגולש לצפיה בסרטון שלכם.

למה לבחור בנו לנהל את הקמפיינים שלכם

ללא התחייבות לזמן ארוך

אנחנו לא מאמינים בחוזים לטווח ארוך והשירות שלנו ניתן על בסיס חודשי.

שקיפות מלאה בניהול החשבון

הפרסום יתבצע מחשבון הפרסום שלכם כך שתמיד תהיה לכם בעלות על החשבון וגישה מלאה לכל הנתונים.

מומחים בפרסום בגוגל

בשיווק הדיגיטלי יש הרבה תחומים ואי אפשר להיות טובים בכולם. אנחנו עוסקים רק בפרסום ממומן בגוגל ואנחנו יודעים לספק את הפתרונות הטובים ביותר בתחום זה. ניהול הקמפיינים שלכם יתבצע על ידי מנהל קמפיינים מומחה בעל הסמכות לפרסום מטעם גוגל.

ללא הגבלת מודעות

בניגוד למספר סוכנויות בשוק, אנחנו לא נגביל את כמות הקמפיינים, המודעות ומילות המפתח על מנת לייצר לכם תוצאות וצמיחה עסקית לאורך הזמן.

ניתוח נתונים וניטור קליקים לא חוקיים

בעזרת כלים שונים נבצע עבורכם אופטימיזציה שוטפת לשיפור ביצועי הקמפיינים, מעקב אחר כמות שיחות הטלפון מהקמפיינים ומהאתר שלכם וניטור קליקים לא חוקיים שיחסוך לכם חלק גדול מההוצאות.

למידה מתמדת לשיפור התוצאות

אנחנו לא מפסיקים ללמוד ולהתעדכן בכל האסטרטגיות והשינויים בתחום הפרסום בגוגל בכדי להעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

קבלו יותר פניות ומכירות מהאתר שלכם

תאמו שיחת אסטרטגיה עם מנהל קמפיינים - ללא עלות וללא התחייבות

תהליך העבודה שלנו

1

ניתוח קמפיינים קיימים

במידה ויש לכם כבר קמפיינים קיימים, נבצע ניתוח מעמיק על נתוני הקמפיינים ונסיק מסקנות שיעזרו לנו לבנות לכם אסטרטגיה מנצחת לפרסום בגוגל.

2

בניית אסטרטגיה לפרסום בגוגל

נכיר את המודל העסקי שלכם, ננתח את המספרים ונגדיר אסטרטגיה לפרסום בגוגל שתכלול את המטרות והיעדים שלכם, את קהלי היעד, את המוצרים/השירותים לפרסום ואת הגדרת התקציב.

3

מחקר מילות מפתח

זהו השלב החשוב ביותר בכל קמפיין פרסומי בגוגל. נבצע מחקר מילות מפתח מעמיק ונגדיר את מילות המפתח שבהן נמקד את הקמפיין, מילות מפתח לא רלוונטיות שנחריג מהקמפיין, נגדיר סוגי התאמות ועלות מקסימלית לקליק.

4

הגדרת כלי מעקב וניתוח נתונים

נגדיר מעקב אחר המרות וניצור קהלים בעזרת כלים אנליטיים שונים כגון: Google Analytics, Google Tag Manager וכלים נוספים, כל זאת בכדי שנוכל לדעת בכל רגע נתון כמה כסף הושקע וכמה כסף נכנס מהקמפיינים.

5

הקמת הקמפיינים

נגדיר את היררכיית הקמפיינים, נקבע אסטרטגיות תשלום, נחלק את מילות המפתח לקבוצות מודעות, נגדיר מיקומים גיאוגרפיים, מאפיינים דמוגרפיים, שעות פעילות ומיקוד למכשירים ונכתוב מודעות שיווקיות המניעות לפעולה.

6

אופטימיזציה שוטפת:

זוהי העבודה המרכזית המבוצעת באופן שוטף. נבצע תוספות ושינויים בכל חלקי הקמפיינים באופן שוטף על מנת לשפר את הביצועים, להגדיל את כמות הפניות/המכירות, לזהות הזדמנויות חדשות ולייצר החזר השקעה חיובי.

הסמכות מטעם גוגל

הסמכה לפרסום ברשת החיפוש
הסמכה לפרסום ברשת החיפוש
הסמכה לפרסום ברשת המדיה
הסמכה לפרסום ברשת המדיה
הסמכה לניתוח נתונים
הסמכה לניתוח נתונים

תאמו שיחת אסטרטגיה לפרסום בגוגל

ומנהל קמפיינים יצור אתכם קשר ללא עלות וללא התחייבות

גלילה למעלה דילוג לתוכן